Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Piękna Polska

Piękna PolskaUczennica klasy 2 FRT Joanna Gremska brała udział w konkursie fotograficznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu. Zdjęcie jej autorstwa otrzymało wyróżnienie.

Czytaj więcej: Piękna Polska

Konkurs Poezji Religijnej

Konkurs Poezji Religijnej4 grudnia 2019 roku w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki odbyły się eliminacje strefowe XXIX edycji Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej.
W eliminacjach wzięli udział uczniowie szkół średnich z powiatów: jarosławskiego, przemyskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, przeworskiego i leżajskiego.

Czytaj więcej: Konkurs Poezji Religijnej

Dzień Walki z AIDS

Dzień Walki z AIDSW dniu 1 grudnia 2019 obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS. Symbolem pamięci i solidarności z ofiarami HIV/AIDS jest czerwona wstążeczka.
W naszej szkole 2 grudnia 2019 odbyła sie akcja edukacyjna dotycząca profilaktyki HIV/AIDS. W tym dniu uczniowie otrzymywali ulotki, z których mogli dowiedzieć się o sposobach zarażenia wirusem HIV. Rozdawano w szkole symboliczne czerwone wstążeczki.

Czytaj więcej: Dzień Walki z AIDS

Szlachetna Paczka

spSamorząd Uczniowski i wolontariusze ZSU-HiG w Przemyślu mają zaszczyt zaprosić do włączenia się w wspaniałą akcję SZLACHETNA PACZKA. W dniach 5 i 6 grudnia 2019 roku, na terenie szkoły będą przeprowadzone: zbiórka funduszy i kiermasz ciast na rzecz Pani Heleny z rodziną. Najważniejsze potrzeby to: pościel,  żywność, środki czystości, odzież.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu