Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wizyta w Spółdzielni Socjalnej

2WIZYTA STUDYJNA  w Spółdzielni Socjalnej5 października 2019 r. uczniowie klas 2ZG, 3FM, 3FMp, 3TR, 3ZH pod opieką nauczycielek; p.Doroty Bijan i p.Agnieszki Kowalczyk odbyli WIZYTĘ STUDYJNĄ w Spółdzielni Socjalnej „Zioła Siedleckie”- w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości 2019r. Wyjazd do Siedlec w całości był sponsorowany w ramach projektu „Nawigator - kompleksowy program wspierania rozwoju ekonomii społecznej" Młodzież zwiedziła w/w spółdzielnię, przyglądała się pracy pracowników spółdzielni, którzy wypiekali świąteczne ciastka piernikowe służące jako gadżet reklamowy dla warszawskich hoteli.

Czytaj więcej: Wizyta w Spółdzielni Socjalnej

Peter Black

20191105 115547W dniu 5.11.2019 uczniowie klas drugich i pierwszych obejrzeli przedstawienie teatralne w języku angielskim „Peter Black” wystawiane przez Centrum Teatralne z Krakowa. Spektakl przedstawiał historię młodego mężczyzny, który w jednej chwili stracił wszystko. Nie poddaje się jednak, mierząc się z różnymi sytuacjami, przekonuje się co w życiu jest naprawdę wartościowe.

Czytaj więcej: Peter Black

Z pieśnią do Niepodległości

Z pieśnią do Niepodległości6 listopada 2019 roku, odbyła się IV edycja konkursu Z pieśnią do Niepodległości. W konkursowe szranki stanęło 28 uczestników z podkarpackich szkół.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice, Aleksandra Kostkiewicz i Kasia Teluk. Ola wyśpiewała I miejsce. Gratulujemy!!!

Czytaj więcej: Z pieśnią do Niepodległości

Kotły gazowe

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu przekaże nieodpłatnie jednostkom organizacyjnym urzędu miasta dwa kotły gazowe do podgrzewania wody typu Juban, rok produkcji 1993 o mocy 105kW, oraz dwa kotły C.O. stalowe Viessman typ Paromat Simmpplex 405kW rok produkcji 1998.

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel./fax 166788486 lub w sekretariacie szkoły ul.Bakończycka 11.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu