Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

11 listopada

IMG 4307

Dnia 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości, w świetlicy szkolnej odbyła się uroczysta akademia. Składający się z legionowych piosenek i nastrojowych wierszy montaż słowno-muzyczny obudził patriotyczne wzruszenia.

Czytaj więcej: 11 listopada

XIV Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

2

 23 października 2015 roku w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego. Do udziału w eliminacjach zgłosiło się 50 uczestników.

Czytaj więcej: XIV Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

Wielka Gra z Bolesławem Prusem

IMG 3478

22 października 2015 roku w ZSU-HiG odbyła się kolejna edycja konkursu Wielka Gra. Bolesław Prus, życie i twórczość. Swoją obecnością zebranych zaszczycił Pan Dyrektor Andrzej Olejnik. W międzyszkolnej rywalizacji  wzięło udział pięcioro uczestników, w tym dwoje uczniów z Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących. Wszyscy wykazali się zarówno wysokim poziomem wiedzy o pisarzu, jego dziełach jak i epoce, w której żył i tworzył. 

Czytaj więcej: Wielka Gra z Bolesławem Prusem

Zwiedzamy Przemyśl

 Z PRZEWODNIKIEM NIEMIECKOJĘZYCZNYM

DSC 0703Dnia 30 października uczniowie klasy III THT wraz z opiekunkami panią Moniką Sidor i panią Magdaleną Śmigielską udali się na wycieczkę, celem której było zwiedzanie zabytków miasta Przemyśla.

Czytaj więcej: Zwiedzamy Przemyśl

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu