Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Jasełka szkolne

Jasełka szkolne21 grudnia 2018 roku Szkolne Koło Caritas zorganizowało w naszej szkole jasełka. Aktorzy przedstawienia przypomnieli wydarzenia związane z przyjściem na świat Pana Jezusa. Całość wypełniały kolędy i pastorałki śpiewane anielsko przez nasze koleżanki.

Czytaj więcej: Jasełka szkolne

Jasełka w Domu Seniora

Jasełka22 stycznia 2019 roku członkowie koła Caritas byli ze świąteczną wizytą w Domu Dziennego Pobytu Seniora Caritas Archidiecezji Przemyskiej. W podziękowaniu za gościnę odegraliśmy jasełka. Świąteczną atmosferę współtworzyły wspólnie z naszymi przyjaciółmi śpiewane kolędy.

Czytaj więcej: Jasełka w Domu Seniora

Wizyta Mikołaja

Szlachetna paczka6 i 7-go grudnia Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprosił orszak mikołajowy w pełnym składzie. Oprócz świętego Mikołaja były aniołki, nie zabrakło też sympatycznego diabełka. Pojawił się renifer, który jednakże ze względów pogodowych nie został zaprzęgnięty do sań.

Czytaj więcej: Wizyta Mikołaja

Złoto i srebro

1W sobotę 10 listopada w hali GOSiR w Jedliczu odbyła się kolejna, trzynasta już edycja Memoriału im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Rywalizację toczyli zawodnicy zrzeszeni w 11 klubach strzeleckich z Małopolski i Podkarpacia.
Rywalizacja rozgrywała się w konkurencjach pistoletu i karabinu pneumatycznego w kategoriach wiekowych młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.

Czytaj więcej: Złoto i srebro

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu