Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa.W ramach realizowanego projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego”, 12 kwietnia 2019r. 18 osobowa grupa młodzieży z ZSU-HiG w Przemyślu wraz z 2 opiekunami, uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Celem wycieczki było: poznanie zabytków, przedstawionych przez przewodnika, również w j. angielskim (barbakan, pomnik Matejki, grunwaldzki, kościół św. Floriana, brama floriańska, dom Jana Matejki, kościół Mariacki, św. Wojciecha, Collegium Novum, pomnik Mikołaja Kopernika), podróż po zabytkowych obiektach hotelarskich (Hotel pod Różą) i gastronomicznych (Piwnica pod baranami, Wierzynek, Jama Michalikowa, restauracja u Pęcherza).

Czytaj więcej: Wycieczka do Krakowa

Konkurs Śladem Wielkich Polaków

Konkurs Śladem Wielkich Polaków3 IV 2019 roku w ZSBiO w Jarosławiu odbyła się VI edycja Wojewódzkiego Konkursu "Śladem Wielkich Polaków ". Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy o wielkich Polakach, ich życiu i twórczości. Z uwagi na 210. rocznicę urodzin Juliusza Słowackiego, tegoroczna edycja poświęcona była temu romantycznemu wieszczowi.

Czytaj więcej: Konkurs Śladem Wielkich Polaków

Są gdzieś okna, które płoną cały czas

USą gdzieś okna, które płoną cały czasczennica klasy 1 tht, Kamila Sękowska, została laureatką III miejsca w konkursie literackim "Są gdzieś okna, które płoną cały czas". Organizatorem konkursu było II LO w Przemyślu.

Czytaj więcej: Są gdzieś okna, które płoną cały czas

Dzień otwarty

Informujemy, że Dzień Otwarty w naszej szkole odbędzie się 16 maja.

Szkołę będzie można zwiedzać w godzinach od 9.00 do 13.00.

O godzinie 10.00 w sali gimnastycznej uczniowie  zaprezentują profile i zawody z oferty szkoły.

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów i ośmioklasistów.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu