Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

100 potraw

1oo potraw28 września 2018 r. w Archiwum Państwowym w Przemyślu, odbyło się spotkanie pt. STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI POD JABŁONIĄ, w którym uczestniczyła młodzież Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu. Wydarzenie rozpoczęło się promocją albumu "Droga do niepodległej Rzeczypospolitej. Przemyskie epizody".

Czytaj więcej: 100 potraw

Rajd Twierdza Przemyśl

Rajd Twierdza Przemyśl20 października odbył się już 60 jubileuszowy rajd Twierdza Przemyśl. Piękna 30-letnia tradycja zwiedzania trzeciej co do wielkości militarnej twierdzy w Europie ma swoich zwolenników. PTTK przygotował 4 trasy, w tym również zwiedzanie fortyfikacji na terenie Ukrainy.

 

 

Czytaj więcej: Rajd Twierdza Przemyśl

Wybory do SU

Wybory do SU17 oraz 18 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wszystkich klasy oddali w sumie 206 głosów. Najwięcej otrzymała Albina Motylewicz z klasy 3tfr (52 głosy) i tym samym została przewodniczącą SU na rok szkolny 2018/2019, zastępcą została Łyczak Agnieszka z klasy 1KC (31 głosów), a sekretarzem Raffaele Ammendola z klasy 1THT (26 głosów).

Czytaj więcej: Wybory do SU

ŚWIATOWE DNI TURYSTYKI

ŚWIATOWE DNI TURYSTYKIW naszej szkole upłynęły pod hasłem "poznaj najbliżaszą okolicę". Klasy turystyczno-hotelarskie wyruszyły więc na 10 km trasę wiodącą z Przemyśla przez Kruhel Wielki, Wapielnicę, miejsce pamięci pomordowanych polskich Żydów podczas II wojny światowej, Zielonkę na Kopiec Tatarski.

Czytaj więcej: ŚWIATOWE DNI TURYSTYKI

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu