Kolejny projekt

POWER UE poziom logo

„Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”

Z przyjemnością informujemy, że kolejna grupa uczniów naszej szkoły (24 osoby) będzie mogła wyjechać już w lipcu 2017 roku do Irlandii na 3 tygodniowe praktyki w ramach projektu „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” finansowanego z programu POWER realizowanego na zasadach Erasmus +.

To nie wszystko!

Kolejną grupę wyjazdową w lutym 2018 stanowić będzie młodzież o profilu gastronomicznym (18 osób, w tym 10 z Technikum i 8 ze Szkoły Zawodowej)

W procesie rekrutacyjnym będą mogli wziąć udział obecni uczniowie klas pierwszych, drugich oraz nowi uczniowie, którzy zawitają w naszej szkole we wrześniu 2016.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z członkami zespołu projektowego:

Marta Bąk

Wioletta Buczko

Anna Matysiak

Monika Sidor

Grzegorz Zając

W wolnej chwili zachęcamy do przeglądnięcia naszego bloga projektowego z poprzednich wyjazdów. Zdaje się, że będziemy dopisywać kolejne niesamowite relacje z pobytów w latach  2017 -2018.