DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Drukuj
Opublikowano

EU flag Erasmus vect POS

 Projekt „ Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+
nr projektu 2015-1-PL01-KA102-015141

 

IMG 2262

13 maja w piątek 2016 roku na Zamku Kazimierzowskim odbyła sie akcja promocyjna :

"DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH",


w której uczestniczyła młodzież naszej szkoły czyli Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.


Dziewczyny i chłopcy ubrani w stroje ludowe, z krajów należących do Unii Europejskiej spacerowali po komnatach i placu zamkowym jako atrakcja w/w imprezy. Impreza ta była okazją zaprezentowania również (poprzez foldery, ulotki, baner), różnych projektów realizowanych w ostatnich latach przez naszą szkołę a finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Ostatnio realizowane cyklicznie przez nas projekty mają związek z przygotowaniem i wysyłaniem naszych wspaniałych uczniów na PRAKTYKI ZAGRANICZNE. Pierwszy z nich dotyczył wyjazdu 28 uczniów do przepięknej miejscowości wypoczynkowej Youghal w hrabstwie Cork w Irlandii. Drugi umożliwił wyjazd 17 osobowej grupie młodzieży do Berlina w Niemczech. Obecnie rozpoczęliśmy realizację projektu związanego z wyjazdem 24 uczniów do Irlandii. Projekty w 100% są współfinansowane przez Unię Europejską, realizowany na zasadach programu Erasmus+.

IMG 2252IMG 2266IMG 2268IMG 2278IMG 2303IMG 2344IMG 2350IMG 2360IMG 2362

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu