Wizyta w PWSW

POWER UE poziom logo

1„Rozwój turystyki w województwie podkarpackim” to temat spotkania, w którym uczestniczyli uczniowie ZSU-HiG z Przemyśla biorący udział w Projekcie „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2016-1-Pl01-KA102-024472.
Celem spotkania było zapoznanie z bazą uczelni oraz ofertą edukacyjną związaną z kierunkami interesującymi naszych uczniów (hotelarstwo, turystyka).

Po bardzo miłym powitani przez Panią Dr Elżbietę Dybek oraz Panią mgr Żanetę Niedbałą i zapoznaniu ze strukturą i bazą uczelni, uczniowie uczestniczyli w:
1. Wykładzie
2. Projekcji filmu „Podkarpacie pod ochroną”
3. Prezentacji wydawnictw związanych z atrakcjami turystycznymi Podkarpacia
4. Quizie dotyczącym poznanych wiadomości
5. Warsztatach związanych z tworzeniem produktu turystycznego.
Najlepszy program wycieczki po Podkarpaciu został przygotowany przez Wojciecha Śwista, który został wyróżniony kilkoma ciekawymi książkami. Pozostali uczestnicy również otrzymali nagrody książkowe.
W bardzo przyjaznej i miłej atmosferze dowiedzieliśmy się bardzo wielu ciekawostek oraz poznaliśmy, bliskie przecież naszemu sercu, informacje związane z PWSW oraz naszym Podkarpaciem. Bardzo serdecznie dziękujemy za wyjątkowo miłe spotkanie!
Wdzięczni nauczyciele i uczniowie ZSU-HiG.