Listopadowa Kwesta

1W święto Wszystkich Świętych 1 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły należący do Wolontariatu Szkolnego Koła Caritas, udali się na kwestę przy cmentarzu głównym ul. Słowackiego. Zbierali datki do puszek przy trzech bramach: od Hadesu, PGK i ul. Słowackiego.
W tym roku wyjątkowo pogoda dopisała, co miało wpływ na dużą liczebność osób odwiedzających pomniki swoich zmarłych. Ludzie chętnie włączali się w tę charytatywną akcję wrzucając do puszek pieniądze, a w zamian otrzymywali od uczniów pamiątkowe naklejki i szczere podziękowania z dużą dawką uśmiechu.
Wszystko odbyło się pod okiem opiekunów szkolnego Koła Caritas.
Zebrane pieniądze przekazano na potrzeby osób bezdomnych i biednych ze Stowarzyszenia Brata Alberta w Przemyślu.

Wszystkim Wolontariuszom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

1  3