Rekrutacja „Praktyka w Irlandii"

POWER UE poziom logo

Projekt „Praktyka w Irlandii, drogą do sukcesu zawodowego” realizowany ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ 2018-1-PL01-KA102-048335

Informujemy, że w styczniu 2019 rozpocznie się rekrutacja 2 grupy młodzieży do wyjazdu na praktykę zawodową do Irlandii. Staż zagraniczny realizowany będzie w ramach Projektu pt. „Praktyka w Irlandii, drogą do sukcesu zawodowego” przez Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu, a finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem Projektu jest umożliwienie wyjazdu na staż zagraniczny 16 uczniom stanowiącym gr. 2 (klasy 1, 2 i 3 w zawodzie: technik organizacji reklamy, technik fotografii i multimediów). Celem trzytygodniowych praktyk w Irlandii jest zdobycie doświadczenia zawodowego, podniesienia poziomu kwalifikacji zawodowych, zwiększenie mobilności oraz zdolności do uzyskania zatrudnienia na rynku pracy. Ponadto, doskonalenie znajomości języka angielskiego oraz zawarcie międzynarodowych kontaktów.
Wyłonieni w trakcie postępowania rekrutacyjnego uczniowie gr.2, wyjadą na 3 tygodniową praktykę zawodową w terminie: styczeń/luty 2020. Udział w projekcie jest bezpłatny, a koszty jego organizacji pokrywane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Dokumenty rekrutacyjne można pobierać ze strony szkoły: http://www.teraz.zsu-hig.edu.pl/

Wypełnione dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w dwóch formach:
• elektronicznej (tylko załącznik nr 1 – Formularz zgłoszeniowy), należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
• papierowej (wszystkie załączniki 1- 5) należy składać
w terminie 24 01.2019 - 01.02.019 r. do p. Anny Matysiak sala D1f.

Wymagane dokumenty rekrutacyjne w formacie .doc:
Formularz zgłoszenia (załącznik nr 1)
Oświadczenie Irlandia (załącznik nr 2)
Zgoda rodziców (załącznik nr 3)
Zgoda na przetwarzanie danych (załącznik nr 4)
Informacja o kandydacie ( załącznik nr 5 )
Regulamin ( do zapoznania się)

Zakres materiału - technik fotografii i multimediów

Zakres materiału - technik fotografii i multimediów -prezentacja

Zakres materiału - technik organizacji reklamy

Test wiedzy dla kandydatów gr. 2 z języka angielskiego oraz rozmowa odbędą się w lutym (informacja na librusie).

Materiały obowiązujące na teście i rozmowie kwalifikacyjnej dla poszczególnych zawodów znajdują się w zestawie w/w dokumentów.

Zespół projektowy.