Lekcja z Bankiem Credit Agricole

Drukuj
Opublikowano

Lekcja z Bankiem Credit AgricoleW dniu 04.04.2019r. w naszej szkole gościliśmy dyrektora i pracownika Banku Credit Agricole w Przemyślu. W spotkaniu z przedstawicielami Banku wzięli udział uczniowie kl. II TFR oraz kl. III TFR. Na zajęciach nasi goście zaprezentowali historię i ofertę banku, usługi bankowe dla młodych. Głównym punktem spotkania było zachęcenie uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na projekt karty płatniczej, który trwa od 01.04.2019 do 31.05.2019r.

Szczegóły konkursu są dostępne na stronie www.konkursmaksymalni.pl. W konkursie można wygrać dużo cennych nagród. Spotkanie z przedstawicielami Banku Credit Agricole zakończyło się quizem z wiedzy bankowej, w którym najlepsi otrzymali cenne nagrody. Bardzo dziękujemy zaproszonym gościom za wizytę w naszej szkole, uatrakcyjnienie lekcji i zaprezentowanie ciekawego konkursu, w którym mam nadzieję wezmą udział zwłaszcza uczniowie z klasy technik organizacji reklamy.
Organizator: D. Duniewicz-Kufel

Lekcja z Bankiem Credit Agricole  Lekcja z Bankiem Credit Agricole Lekcja z Bankiem Credit Agricole Lekcja z Bankiem Credit Agricole

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu