Rekrutacja grupy gastronomicznej (2)

FE POWER poziom pl 1 rgb

Rekrutacja grupy gastronomicznej do projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy”

Z przyjemnością informujemy, że rusza rekrutacja dla uczniów naszej szkoły, którzy w 2022 roku będą mogli wyjechać do Irlandii na 3 tygodniowe praktyki w ramach projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” finansowanego z programu POWER a realizowanego na zasadach Erasmus +.

Na początek prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji, a następnie wypełnienie i odesłanie dokumentów rekrutacyjnych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do końca ferii tj. najpóźniej do 17.01.2021r.
Wśród załączonych dokumentów jest też zakres wiedzy z języka angielskiego wymagany w części pisemnej oraz ustnej rekrutacji. Test oraz rozmowa z języka angielskiego odbędzie się po feriach, o szczegółach będziemy poinformować w styczniu.
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji zapraszamy do kontaktu z p. Anną Matysiak (przez Librusa).

W wolnej chwili zachęcamy do przeglądnięcia naszego bloga projektowego z poprzednich wyjazdów!

Dokumenty do pobrania:

Formularz rekrutacji

Oświadczenie uczestnika

Informacja o kandydacie

Zgoda na przetwarzanie danych

Zgoda rodziców

Zakres materiału z języka angielskiego