Rekrutacja Irlandia

Z wielką przyjemnością informujemy, że rusza rekrutacja drugiej gupy uczniów naszej szkoły, którzy w 2022 roku będą mogli wyjechać do Irlandii na 3 tygodniowe praktyki w ramach projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” finansowanego z programu POWER a realizowanego na zasadach Erasmus+.
Rekrutacja dotyczy uczniów kształcących się na kierunkach: technik reklamy, technik fotografii i multimediów, technik organizacji turystyki oraz technik hotelarstwa.

Na początek prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji, a następnie wypełnienie i odesłanie dokumentów rekrutacyjnych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do końca marca tj. najpóźniej do 31.03.2021r.
Wśród załączonych dokumentów jest też zakres wiedzy z języka angielskiego wymagany w części pisemnej oraz ustnej rekrutacji. Test oraz rozmowa z języka angielskiego odbędzie się na początku kwietnia (po świętach Wielkanocnych), o szczegółach będziemy informować w najbliższym czasie.
W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z p. Anną Matysiak (przez Librusa).

W wolnej chwili zapraszamy do przeglądnięcia naszego bloga projektowego z poprzednich wyjazdów!

Dokumenty:

Zakres materiału z j. angielskiego Technik_Organizacji_Reklamy

Zakres materiału z j. angielskiego Technik_Obsługi_Turystycznej

Zakres materiału z j. angielskiego Technik_hotelarstwa

Zakres materiału z j. angielskiego Fototechnik

ZGODA – OŚWIADCZENIE RODZICÓW (OPIEKUNÓW)_zał. nr 4

Regulamin_rekrutacji_do_projektu_dla_uczniów_2020-22