Spotkanie Irlandia - Berlin.

EU flag Erasmus vect POS

zdj3

Wprawdzie realizacja projektu ‘Sukces i nowoczesność w kształceniu zawodowym’ dobiegła końca w grudniu 2015 roku jednak działania promujące wyjazdy na staże zagraniczne angażujące uczestników tego projektu trwają! W dniu 08.01.2016r. uczestniczki drugiego projektu w ramach programu Erasmus+ ‘Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego’ wybierające się w lutym na praktyki do Berlina spotkały się z dwoma uczestniczkami ubiegłorocznego wyjazdu do Irlandii.

Czytaj więcej: Spotkanie Irlandia - Berlin.

Warsztaty zawodowe w Arłamowie

 

EU flag Erasmus vect POS

WP 20151130 007

Projekt „ Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego” jest w trakcie realizacji. W dniach 30.11. 2015r i 01.12.2015r beneficjenci uczestniczyli w dwudniowych Warsztatach Zawodowych. Organizatorem wsparcia był Dyrektor Gastronomii tegoż hotelu Pan Radosław Fiszbach, który precyzyjnie zaplanował i zrealizował pobyt uczestników. W celu zapoznania uczniów z funkcjonowaniem nowoczesnego obiektu hotelarskiego wszyscy zainteresowani pojechali do Hotelu w Arłamowie.

Czytaj więcej: Warsztaty zawodowe w Arłamowie

Wycieczka po Przemyślu.

 

EU flag Erasmus vect POS

7 4

W piątek 30.10.2015. pięcioosobowa grupa młodzieży z klasy II i III Technikum organizacji usług turystycznych wzięła udział w wycieczce po Przemyślu z niemieckojęzycznym przewodnikiem. Powyższe działanie zostało zorganizowane w ramach przygotowania zawodowego dla grupy młodzieży zakwalifikowanej do wyjazdu na staż zagraniczny do Berlina. Celem wycieczki z niemieckojęzycznym przewodnikiem było zwiedzanie najważniejszych i charakterystycznych obiektów historycznych naszego miasta, sprawdzenie umiejętności językowych pod względem rozumienia przekazywanych informacji, jak również poznanie cech i charakteru pracy przewodnika.

Czytaj więcej: Wycieczka po Przemyślu.

Kolejny projekt

EU flag Erasmus vect POS

Z wielką radością informujemy, że właśnie dowiedzieliśmy się o przyznaniu dofinansowania z Programu Erasmus+ na nasz kolejny projekt praktyk zagranicznych „Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego”!!! Tym razem uczniowie kształcący się na profilu hotelarskim, turystycznym oraz organizacji żywienia będą mieli szansę wyjechać na 3 tygodnie do Berlina! Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, co więcej uczestnicy otrzymują kieszonkowe oraz wszelkie niezbędne wsparcie przed pobytem w Niemczech:

Czytaj więcej: Kolejny projekt

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu