Przygotowania do wyjazdu

POWER UE poziom logo

1INTENSYWNE PRZYGOTOWANIA UCZNIÓW ZSUHiG DO WYJAZDU NA PRAKTYKĘ ZAGRANICZNĄ.
W ramach wsparcia zawodowego dla II grupy młodzieży zakwalifikowanej do projektu na staż zagraniczny do Irlandii, odbyły się warsztaty zawodowe. Celem głównym było poszerzenie wiedzy i umiejętności związanych z kierunkiem kształcenia.

Czytaj więcej: Przygotowania do wyjazdu

Wizyta w PWSW

POWER UE poziom logo

1„Rozwój turystyki w województwie podkarpackim” to temat spotkania, w którym uczestniczyli uczniowie ZSU-HiG z Przemyśla biorący udział w Projekcie „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2016-1-Pl01-KA102-024472.
Celem spotkania było zapoznanie z bazą uczelni oraz ofertą edukacyjną związaną z kierunkami interesującymi naszych uczniów (hotelarstwo, turystyka).

Czytaj więcej: Wizyta w PWSW

Projekt logo

POWER UE poziom logo

„Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że mamy zwycięzcę konkursu na projekt logo naszego projektu praktyk zagranicznych ‘Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości’! W wyniku głosowania przeprowadzonego w szkole wśród ‘zawodowców’ w tej dziedzinie czyli uczniów klas o profilu fototechnik oraz organizacja reklamy wyłoniono najlepsze logo, którego autorem jest Andrzej Fedczak z kl. IIFR!

Czytaj więcej: Projekt logo

Nowa szansa

 

POWER UE poziom logo

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu dla grupy gastronomicznej z Technikum oraz zawodów: kucharz i cukiernik z ZSZ.

Czytaj więcej: Nowa szansa

Warsztaty w firmie reklamowej

POWER UE poziom logo

„Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”

 

W listopadzie 2016 roku młodzież z kierunków fototechnik i technik organizacji reklamy, uczestnicząca w projekcie „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”, pod opieka nauczyciela przedmiotów zawodowych, wzięła udział w dwóch wyjściach dydaktycznych. 23 listopada uczestniczyliśmy w wykładzie prowadzonym przez p. E. Cieszyńską – wykładowcę PWSW. Spotkanie, w pierwszej części, poświęcone było regułom i schematom obowiązującym przy projektowaniu logotypów promujących różne wydarzenia, inicjatywy, miejsca, firmy, instytucje… Następnie uczniowie mieli możliwość spróbować, jak wygląda praca z programem Corel Draw X7 – prowadząca wprowadziła nas w podstawy obsługi aplikacji.

Czytaj więcej: Warsztaty w firmie reklamowej

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu